کد خبر : 1611
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۶

مجتبی محرمی خطاب به علی پروین: زمانی که من اقدسیه خانه داشتم شما کجا بودی؟

مجتبی محرمی خطاب به علی پروین: زمانی که من اقدسیه خانه داشتم شما کجا بودی؟

ایران ورزشی نوشت: مدافع اسبق پرسپولیس می گوبد: به‌خاطر کرونا فقط ناصر محمدخانی را به خانه راه دادم. مجتبی محرمی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم‌ملی از عید عجیب سال ۹۹ حرف می‌زند. او البته باز هم به مدیریت قبلی پرسپولیس حمله می‌کند و خودش را با شرایطی که مدیران قبلی پرسپولیس در این تیم مدیریت

ایران ورزشی نوشت: مدافع اسبق پرسپولیس می گوبد: به‌خاطر کرونا فقط ناصر محمدخانی را به خانه راه دادم.

مجتبی محرمی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم‌ملی از عید عجیب سال ۹۹ حرف می‌زند. او البته باز هم به مدیریت قبلی پرسپولیس حمله می‌کند و خودش را با شرایطی که مدیران قبلی پرسپولیس در این تیم مدیریت کردند، بهترین گزینه می‌داند . با مجتبی محرمی گپ‌وگفتی نوروزی و بسیار خواندنی داشتیم:

از شرایط خاص کرونا و عید عجیب ۱۳۹۹شروع کنیم؛ در این رابطه چه صحبتی داری؟

من که از اول هجوم ویروس کرونا در قرنطینه بودم . باور کنید در این چند ماهه نه کسی را دیدم و نه حتی اصلا کسی را هم به خانه‌ام راه ندادم!

یعنی حتی ناصر محمد خانی نزدیک‌ترین دوستتان را هم از دیدن‌تان محروم کردی؟

نه ، ناصر تنها کسی بود که به دیدنم می‌آمد و البته بنده خدا رفیق گلم برایم بعضی شب‌ها غذای خانگی می‌آورد . جاتون خالی مثلا همین دو شب پیش ناصر برایم لوبیا پلو آورده بود که یکی از غذاهای مورد علاقه من است و خیلی دوستش دارم.

پس با این وجود انگار عید ۹۹ خیلی هم به شما بد نگذشته؟

نه آقا! غذا و رفیق‌بازی و دوستی من و ناصر به چند دهه قبل برمی‌گردد و مال امروز و دیروز نیست اما از این مسئله که بگذریم من واقعا از بیماری و گرفتاری هموطنانم ناراحت و افسرده هستم . باور کنید وقتی بیمارانی را که می‌بینم روی تخت هستند خیلی ناراحت می‌شوم و بیشتر از همه‌ی این‌ها رعایت نکردن بعضی از مردم ایران در مورد مسائل بهداشتی عذابم می‌دهد. یا مثال دیگر در سفرهای بی‌مورد و انتقال کرونا به شهرهای دیگر یا شوخی گرفتن حرف‌های پزشکان برایم یکی از عذاب‌آورترین مسائل نوروز و قبل از آن بوده است. باور کنید من خودم حتی بر سر خاک مرحومان پدر و مادرم هم در جمعه آخر سال نرفتم و خیلی هم از این بابت ناراحت بودم اما بالاخره وقتی موضوع کرونا و پای سلامتی همه انسان‌ها در میان است یک فرد موظف است همه مسائل فردی را فدای موارد اجتماعی و جمعی کند.

مثل اینکه از این موضوع خیلی ناراحت هستید؟

ما دیدیم که بزرگ‌ترین مربیان و بازیکنان توپ گرد بعد از بیماری کرونا چه پیغام‌ها و اقدامات بزرگی را انجام دادند. مثلا یورگن کلوپ گفته که حتی اگر جان یک نفر هم حفط شود، ما حاضریم فوتبال بازی نکنیم یا مثلا رونالدو را دیدیم که هتل‌های مجلل خود را مانند بیمارستان در اختیار بیماران کرونایی قرار داد اما در کشور ما با همه تلاش‌ها و فداکاری‌های پرستاران و پزشکان، شاهدیم که روند کنترل بیماری خیلی کند پیش می‌رود و متاسفانه خیلی از مردم و بیماران با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند.

آقا مجتبی کمی بعد از مصاحبه جنجالی شما یا ایران ورزشی مدیرعامل سابق پرسپولیس از سمتش برکنار شد. فکر می‌کنید چرا همه چیز ناگهان اتفاق افتاد؟

متاسفانه مدیرعامل قبلی خیلی بریز و بپاش کرد و تا می‌توانست به بدهی‌های قبلی اضافه کرد. ایشان میلیاردها تومان پول را پیش‌خور کرد و رفت و بعد از آن هم کاسه چه کنم چه کنم دستش گرفت و در همه‌جا هم می گفت که پول نیست و طلبکاران به باشگاه هجوم آورده‌اند . مدیرعامل قبلی حتی برای پیشکسوتان هم هیچ‌کاری انجام نداد و بدتر از همه، چیزی که مرا خیلی ناراحتم کرد، صحبت های علی پروین بود که هرجا می‌نشست به دور و بری‌های خودش می‌گفت که ما به مجتبی خونه دادیم و از اینجور صحبت‌ها؛ در حالی که من باید خدمت ایشان عرض کنم آن زمانی که من اقدسیه زندگی می‌کردم شما کجا بودی؟!

فعلا بگذریم. اگر لیگ نوزدهم به خاطر کرونا مختومه اعلام شود قهرمانی احتمالی پرسپولیس به خطر می‌افتد. نکته‌ای که ظاهرا بعضی از هواداران این تیم را شاکی کرده…

شما هم مثل اینکه دنبال قاتل بروسلی هستید. مردم دنبال الکل و ماسک و نجات عزیزان‌شان هستند بعد شما نگران رده تیم‌ها هستید؟ فعلا باید فقط به فکر مبارزه با بیماری کرونا و بهبود مردم باشیم اما این پایان حرف‌های تند من و گلایه‌هایم نیست.

منظورتان دقیقا چیست ؟

منظورم خیلی مشخص است. مدیرعامل قبلی استقلال آمد یک ژست جلوی دوربین‌ها گرفت و حرف از حل همه مشکلات زد و صحبت از گرفتن از جام‌های بعدی و آوردن بازیکنان بزرگ داد اما جالب اینکه همین آقا چند ماه بعد از سمتش استعفا داد و رفت. مدیرعامل قبلی پرسپولیس هم دقیقا همینطور جلوی دوربین‌ها عینک می‌زد و مرتب وعده و وعید می‌داد و در آخر هم هیچ کاری انجام نداد و رفت. باشگاه‌ها ماندند و کوهی از مشکلات. هواداران ماندند که چه بر سر تیم محبوب‌شان می‌آید و بسیار نگران شدند. از آقای مدیرعامل قبلی بپرسید استوکس کجاست و تکلیف این همه پولی که به او دادید چه می شود؟ آقای مدیر شما باید پاسخگوی هیات‌مدیره و مردم باشید. از اینجا به بعد روی صحبت من با آقای وزیر است. با این وضعیت مرا به سمت مدیرعاملی پرسپولیس انتخاب کنید. باور کنید اگر مثل مدیران قبلی در کنار من هم چند مشاور و اسپانسر و بقیه امکانات قرار گیرد، به بهترین شکل می‌توانم مدیریت کنم. تازه پول هم می‌دهند که می‌توان با آن پول همه کارها را انجام داد. برای پرسپولیس همین الان چندین و چند مدیرعامل خیلی خوب وجود دارد مثلا همین ابراهیم شکوری بازیکن سابق پرسپولیس که مدرک دکترا دارد و مدتی هم در فدراسیون و در سمت‌های بالا کار کرده است. نمونه‌های دیگر هم کم نداریم؛ مثل حسین عبدی، مهندس کلانی، دکتر دادکان و چندین و چند مهره تحصیل کرده که سال‌ها تجربه فوتبال و مدیریت را هم در کارنامه‌شان داشتند. بالاخره هر کسی فرهنگ خاص خودش را دارد، مثلا یکی ژست می‌گیرد و دیگری عینک می‌زند اما مدیر بعدی می‌آید و کارها را به شکل عالی پیش می‌برد .

آقا مجتبی چطور خودتان را برای مدیرعاملی پرسپولیس کاندیدا می‌کنید؟!

امتحانش که ضرری ندارد یک بار در همین سایت یا روزنامه‌تان برای من از هواداران پرسپولیس در مورد انتخابم برای مدیرعاملی نظرسنجی بگذارید آن وقت می‌بینید که هواداران پرسپولیس چطور به من رای می‌دهند . آقا من که دیپلم دارم اما علی آقا پروین با چند کلاس سواد آمد و در دوره‌ای هم مدیرعامل پرسپولیس شد. من اگر دو وکیل زبده بگیرم به بهترین شکل کارها را پیش می‌برم، هرچند مشکل این است که صلاحیت را افراد خاصی تایید می‌کنند . باور کنید ما پیشکسوتان را هم هواداران و هم قشر مردم، قبول دارند. از دروازه‌بان تا مهاجم پرسپولیس بگیرید و بپرسید حتما من و امثال دیگر پیشکسوتان را تایید می‌کنند.

بهترین بازیکن تیم پرسپولیس در سال ۹۸ چه بازیکنی بود ؟

مهدی ترابی خیلی خوب بود اما در کنار مهدی، پرسپولیس بازیکنان خوب دیگری هم داشت که همگی خوب بودند. تیم پرسپولیس بهترین تیم در بین بقیه تیم‌ها بود. البته به نظرم کالدرون هم بهترین مربی فصل ۹۸ بود که تیم را قهرمان تحویل داد اما مدیر اخراجی پرسپولیس در شاهکاری عجیب در دوره مدیریتش کاری کرد که او برود و بعد هم طوری حرف بزند که کالدرون نمی‌ساخت و با ما کنار نیامد و خودش رفت.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.